1080p indir

Tom Hanks Filmleri

11.5.2015 12:07:49 - Thomas Jeffrey Hanks (d. 9 Temmuz 1956), ABD'li sinema oyuncusu. İki defa Oscar ödülü almış, zor rollerin üstesinden gelebilmesi ile tanınmış ve özellikle dramatik rollerdeki performansıyla önemli başarı yakalamıştır. Philadelphia ve Forrest Gump ile üst üste iki kez En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü alan Tom Hanks'in en önemli filmleri arasında, Forrest Gump, Philadelphia, Azap Yolu, Yeni Hayat, Er Ryan'ı Kurtarmak ve Yeşil Yol sayılabilir. 2006 Cannes Film Festivali, Tom Hanks'in simgebilimci profesör Robert Langdon rolünde oynadığı Dan Brown'un aynı isimli kitabından yola çıkılarak hazırlanan Da Vinci Şifresi ile açılış yapmış ve izleyenlerin beğenisini kazanmıştır.

Oynadığı Bazı Filmler : Çok Gürültülü ve Çok Yakın , Üniversiteler Yarışıyor , Apollo 13 , Azap Yolu , Büyük , Bitirim Karınca , Bulut Atlası , Charlie Wilson'ın Savaşı , Da Vinci Şifresi , Da Vinci Sifresi , Efsane Beşli , Er Ryanı Kurtarmak , Er Ryan'ı Kurtarmak , Forest Gump , Forrest Gump , Joe Yanardağa Karşı , Kadın Avcıları , Kaptan Phillips , Kutup Ekspresi , Larry Crowne , Melekler ve Şeytanlar , Mr. Banks , Ortak Noktamız , Oyuncak Hikayesi 1-2-3 , Oyuncak Hikayesi 2 , Oyuncak Hikayesi 3 , Parkland , Philadelphia , Politik Oyunlar , Sıkıysa Yakala , Simpsonlar Sinema Filmi , Terminal , Yeşil Yol , Yeni Hayat
Tom Hanks Filmleri, Tom Hanks Filmleri indir

Tom Hanks Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Tom Hanks Fotoğraf Galerisi

Tom Hanks Fotoğrafları, Tom Hanks Resim Galerisi

Tom Hanks Filmleri İndir (68 Film)
50 tanesi listeleniyorfilm indir

Türkçe Dublaj 2011 Filmleri | Türkçe Dublaj 2012 Filmleri | Türkçe Dublaj 2013 Filmleri | Türkçe Dublaj 2014 Filmleri
Site Map
Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;)
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2014 2013 2012, Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Letitbit, Uploaded, Ul.to, Netload, Fileswap, Wupload, Hotfile, Uptobox, 180upload, Rapidshare, v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.comağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 53
Sistem v4.6