1080p indir

Recep İvedik 1-2-3 indir türkçe dublaj

Boxset » Yerli Filmler


Recep İvedik 1-2-3 - Recep İvedik Serisi Boxset - DVDRip - XviD

Recep İvedik 1-2-3 indir

Recep İvedik 1-2-3 indir
Recep İvedik 1-2-3 indirRecep İvedik 1-2-3 indir


Recep İvedik 1-2-3 indir

Recep İvedik 1-2-3 film indir


Tür : Komedi

Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini farkeder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek... Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır.

Recep İvedik 1-2-3 indir
Rcp.vdk.1.2008.DvdRip.XviD.aviRecep İvedik 1-2-3 indir

Recep İvedik 1-2-3 indir
Recep İvedik 1-2-3 indirRecep İvedik 1-2-3 indir


Recep İvedik 1-2-3 indir

Recep İvedik 1-2-3 film indir


Tür : Komedi

Recepin tek akrabası, kendisi gibi kıllı ve oldukça yaşlı babaannesidir. Babaanne, Recepin yaşadığı serkeş, aylak hayatı bırakıp adam olmasını ister. Recep İvedik 2, babaannesinin istekleri doğrultusunda Recepin adam olma gayretini anlatıyor.


Recep İvedik 1-2-3 indir
Rcp.vdk.2.2009.DvdRip.XviD.avi
Recep İvedik 1-2-3 indir

Recep İvedik 1-2-3 indir

Recep İvedik 1-2-3 indirRecep İvedik 1-2-3 indir


Recep İvedik 1-2-3 indir

Recep İvedik 1-2-3 film indir


Tür : Komedi

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salihten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbulda üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recepin evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recepin iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recepin bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynepin okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recepin derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.

Recep İvedik 1-2-3 indir
Rcp.vdk.3.2010.DvdRip.XviD.aviRecep İvedik 1-2-3 türkçe indir, Recep İvedik 1-2-3 film indir, Recep İvedik 1-2-3 indir, Recep İvedik 1-2-3 turbobit, Recep İvedik 1-2-3 tek link indir, Recep İvedik 1-2-3 türkçe dublaj
Filmi Beğendiyseniz +1 leyin !İzlenme : 130437
Toplam Yorum : 3
31/10/2011 21:02:37


Lütfen Yorum Yapın


Beğeneceğiniz bazı filmler seçtik

Recep İvedik 1-2-3 Filmi Yorumları

Link bildirim : Selam linkler gitmiş bi zahmet yenileyiverin.
     Yanıt : yerli filmlerde link yenileme yapmıyorum malesf :/

ilyas yildiz : Cok guzel hosuma gdiyor

Akın Oyun : Linkler ölmüş yeniler misiniz?
     Yanıt : linkler yenilendi.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli...

Adınız Soyadınız ;
Film Hakkındaki Yorumlarınız ;
=film indir

Türkçe Dublaj 2011 Filmleri | Türkçe Dublaj 2012 Filmleri | Türkçe Dublaj 2013 Filmleri | Türkçe Dublaj 2014 Filmleri
Site Map
Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;)
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2014 2013 2012, Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Letitbit, Uploaded, Ul.to, Netload, Fileswap, Wupload, Hotfile, Uptobox, 180upload, Rapidshare, v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.comağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 84
Sistem v4.6