1080p indir

Clive Owen Filmleri

9.10.2015 10:48:29 - Clive Owen (d. 3 Ekim 1964), İngiliz aktör Owen İngiltere'nin Convertry şehrinde 5 erkek çocuğun 4. sü olarak doğdu. 3 yaşına geldiğinde babası evi terketti. Owen annesi ve diğer 4 kardeşi ile birlikte büyüdü. Romeo ve Juliet’te birlikte rol aldığı ve Juliet rolünü canlandıran Sarah-Jane Fenton’la 1995 yılında evlendi. Owen 2005 yılında Closer filmi ile Akademi Ödülleri en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü 'ne aday gösterilmiş ancak aynı filmle BAFTA ve Altın Küre ödüllerine uzanmıştır.

Oynadığı Bazı Filmler : İçerideki Adam , Öldüğümde Uyuyacağım , Daha Yaklaş , Davetsiz Misafirler , Elizabeth: Altın Çağ , Gölgede Dans , Günah Şehri , Günah Sehri , Geçmişi Olmayan Adam , Geçmisi Olmayan Adam , Hepsini Vur , Killer Elite , Kral Arthur , Pembe Panter , Raydan Çıkanlar , Sınırların Ötesinde , Sözcükler ve Resimler , Sahtekarlar , Son Şovalyeler , Son Umut , Uluslararası
Clive Owen Filmleri, Clive Owen Filmleri indir

Clive Owen Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Clive Owen Fotoğraf Galerisi

Clive Owen Fotoğrafları, Clive Owen Resim Galerisi

Clive Owen Filmleri İndir (45 Film)
50 tanesi listeleniyorfilm indir

Türkçe Dublaj 2011 Filmleri | Türkçe Dublaj 2012 Filmleri | Türkçe Dublaj 2013 Filmleri | Türkçe Dublaj 2014 Filmleri
Site Map
Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;)
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2014 2013 2012, Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Letitbit, Uploaded, Ul.to, Netload, Fileswap, Wupload, Hotfile, Uptobox, 180upload, Rapidshare, v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.comağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 105
Sistem v4.6