Türkçe Dublaj Film İndir


Film İndir, Tek Link İndir, Türkçe Dublaj Film Indir, TDFI

1080p indir

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede 2012- Türkiye 
Tür : Komedi
Yönetmen: Murat Seker 
Oyuncular: Sevket Çoruh  Doga Rutkay  Ceyhun Yilmaz  Murat Akkoyunlu  Ilker Ayrik
Senaryo: Ali Tanriverdi 
Yapimci:Murat Seker 
VIZYON TARIHI


Kayinço Gökhan (Sevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (Ilker Ayrik) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallik yaptiklari için hapse giren kahramanlarimiz içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldiklari için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapilacak tibbi bir deney için kobay arandigini ögrenirler. Isin ucunda sartli tahliye oldugunu ögrenen kahramanlarimiz bu deneyde gönüllü kobay olmayi kabul ederler. Suç önleyici ilaçlari kullanmaya baslayan ekip, disari çiktiklarinda çakallik yapmayacaklarina dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttuklari bir sey vardir: Mesele çakal olmak degildir, asil mesele çakallarla dans edebilmektir.


Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Filmini Favorilerinizi Ekleyin


11/19/2012
Toplam Okunma : 3238

Benzer Filmler
Jackie Chan Filmleri | Jason Statham Filmleri | Jet Li Filmleri | Angelina Jolie Filmleri | Brad Pitt Filmleri | Sylvester Stallone Filmleri

film indir

Türkçe Dublaj 2011 Filmleri | Türkçe Dublaj 2012 Filmleri | Türkçe Dublaj 2013 Filmleri | Türkçe Dublaj 2014 Filmleri
Site Map
Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;)
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2014 2013 2012, Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Letitbit, Uploaded, Ul.to, Netload, Uptobox, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.comağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 19
Sistem v4.7