1080p indir

Bruce Willis Filmleri

4.5.2015 13:52:36 - Walter Bruce Willis (19 Mart 1955, Idar Oberstein, Batı Almanya) Emmy ve Altın Küre ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyen. Filmleri dünyada 3.05 milyar dolar gişe yapmıştır.[1] Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak Almanya'nın Idar-Oberstein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey'de geçirmiş, daha sonra New York'a yerleşmiştir. Babası Almanya'da görev yaparken Bruce Almanya'da doğmuştur.[2]Dört çocuğun en büyüğüdür.[3] Bruce Willis, Moonlighting (Mavi Ay) (1985–1989) isimli televizyon dizisindeki David Addison rolüyle üne kavuşmuştur.

Oynadığı Bazı Filmler : İçimdeki Çocuk , Şanslı Slevin , Şeref ve Cesaret , Çakal , Ölümsüz , 12 Maymun , 16 Blok , Altıncı His , Altinci His , Armageddon , Armageddon m720p , Ateş ile Yangın , Bahse Var Mısın , Beşinci Element , Cehennem Melekleri , Cehennem Melekleri 2 , Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz , Cop Out , Dehşet Gezegeni , Görev 44 , Günah Şehri , Günah Sehri , Güneşin Gözyaşları , G.I. Joe: Misilleme , Gizli Hedef , Hızlı Ve Emekli , Hamburger Cumhuriyeti , Haydut , Katil Komşum Geri Döndü , Komşum Bir Katil , Kuşatma , Kusursuz Yabancı , Lise Ateşi , Ocean's 12 , Ocean's 12 , Oceans 12 , Plan , Polis Dışarı , Prens , Red 2 , Rehine , Seref ve Cesaret , Setup , Sevimli Hırsız , Son Görev , Suretler , Surrogates , Tetikçiler , Ucuz Roman , Violet ve Daisy ,
Bruce Willis Filmleri, Bruce Willis Filmleri indir

Bruce Willis Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Bruce Willis Fotoğraf Galerisi

Bruce Willis Fotoğrafları, Bruce Willis Resim Galerisi

Bruce Willis Filmleri İndir (127 Film)
50 tanesi listeleniyorfilm indir

Türkçe Dublaj 2011 Filmleri | Türkçe Dublaj 2012 Filmleri | Türkçe Dublaj 2013 Filmleri | Türkçe Dublaj 2014 Filmleri
Site Map
Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;)
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2014 2013 2012, Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Letitbit, Uploaded, Ul.to, Netload, Fileswap, Wupload, Hotfile, Uptobox, 180upload, Rapidshare, v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.comağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 106
Sistem v4.6