1080p indir

Angelina Jolie Filmleri

14.6.2015 16:18:35 - Angelina Jolie Voight (4 Haziran 1975, Los Angeles), ABD'li sinema oyuncusu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu (UNHCR) İyi Niyet Elçisi. Üç Altın Küre, iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve bir de Akademi Ödülü aldı. Tüm dünyada hayırsever çalışmalarıyla da tanınan Jolie, dünyanın en güzel kadını ve en çekici insanlarından biri kabul edilmiştir.

Oynadığı Bazı Filmler : 60 Saniye , Ajan Salt , Aklım Karıştı , Büyük İskender , Bay ve Bayan Smith , Beowulf Ölümsüz Savaşçı , Boyun Eğmez , Günahkar , Gia , Hackers , Havalı Rekabet , Hayatın Benim , Kan Ve Aşk , Kemik Koleksiyoncusu , Kontrol Bende , Kung Fu Panda , Kung Fu Panda 1 , Kung Fu Panda 2 , Lara Croft Tomb Raider Yaşamın Kaynağı , Lara Croft: Tomb Raider , Lara Croft: Tomb Raider 1 , Lara Croft: Tomb Raider 2 , Malefiz , Sınırların Ötesinde , Sahtekar , Sky Kaptan ve Yarının Dünyası , Turist , Turist m720p , Wanted
Angelina Jolie Filmleri, Angelina Jolie Filmleri indir

Angelina Jolie Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Angelina Jolie Fotoğraf Galerisi

Angelina Jolie Fotoğrafları, Angelina Jolie Resim Galerisi

Angelina Jolie Filmleri İndir (56 Film)
50 tanesi listeleniyorfilm indir

Türkçe Dublaj 2011 Filmleri | Türkçe Dublaj 2012 Filmleri | Türkçe Dublaj 2013 Filmleri | Türkçe Dublaj 2014 Filmleri
Site Map
Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;)
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2014 2013 2012, Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Letitbit, Uploaded, Ul.to, Netload, Fileswap, Wupload, Hotfile, Uptobox, 180upload, Rapidshare, v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.comağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 43
Sistem v4.6